Občanský spolek Za společný Branov

"Branov je naším domovem"

Územní rozhodnutí na ČOV

Na posledním veřejném zasedání se jako klíčová otázka probírala výstavba ČOV resp další postup v této věci. Jako hlavní pro možný posun v této věci bylo vydání územního rozhodnutí.

 To bylo nakonec vydáno 20.3.2015 ovšem Úřad Městysu Křivoklát asi posílal později, protože na adresu spolku dorazilo v 15. týdnu. Nevím, kdy dorazilo na OÚ Branov (a nejsem jako zastupitel sám jak jsem zjistil), ale na vývěsce visí od 14.4.2015 od cca 17h. Bohužel všem v neúplné formě (některé stránky chybí a taktéž není vyznačen datum vyvěšení). O zveřejnění na stránkách nemluvě. Rozhodli jsme se zveřejnit zde (v souladu s volebním programem našeho spolku). Z důvodu velikosti jsem rozdělil na dvě části.
Na celé věci mě celkem mrzí skutečnost, že sice "máme každé úterý pracovní zasedání", ale tato závažná věc se 14.4. vůbec neprobírala. Potom mi přijde asi zbytečné mít 11 zastupitelů (kvůli lepší komunikaci zastupitelů s občany), když informace podobného významu se nedostanou ani k zastupitelům (ba dokonce ani k místostarostovi).
Jak jsem dnes zjistil a když jsem na to poukázal a taktéž upozornil, že na vývěsce není "dle zákona", bylo mi sděleno ...."neotravuj tady vzduch". Tak jsem ze zasedání dle pokynu odešel. Nechci se zde litovat, ale opravdu jednání podobného charakteru mě nebaví,, myslím, že do demokracie nepatří a nemám na ně opravdu čas. Všichni zastupitelé tuto činnost dělají dobrovolně ve svém volném čase a většina z nich ještě chodí do práce taková to nekonstruktivní jednání asi nikam nevedou a zdržují všechny.

 

Anketa

Přihlášení

Sdílej...

Copyright © 2011, Global Telecommunication Solutions. All Rights Reserved.